TR EN
  ÜRETİM POLİTİKAMIZ
Sızdırmaz veya emniyet belirteç özellikli IML (kalıp içi etiketleme ) plastik ambalaj üretimi

I.M.L (kalıp içi etiketleme) ve metal ambalaj sanayii üretimi konusunda lider firmalarından biri olan Çağrı Plastik Ambalaj Türkiye ve Avrupa’nın IML (kalıp içi etiketleme) ambalaj üretiminde önemli bir role sahiptir.

I.M.L (kalıp içi etiketleme) ambalaj üretimi teknolojisindeki deneyimimiz daha çok; pazarda marka zenginliği ve iş hedef beklentileri yüksek olan müşterilerimize I.M.L ambalaj üretim çözümlerini sunmaktadır. Ürünlerinizin gıda güvenliği, hijyen ve kalitesi titiz hammadde seçiminden etiket tedarikine kadar tüm detaylar deneyimli ve etkin kalite sistemimiz tarafından sağlanmakta ve garanti edilmektedir. Bu süreçte IML (kalıp içi etiketleme)teknolojisi ikincil işlemlere gereksinim duyan tüm ihtiyaçları ortadan kaldırarak ince cidarlı plastik ambalaj kova ve kapların yapısal stabilitesinin sağlanmasına katkı sağlamaktadır.

I.M.L. (kalıp içi etiketleme)baskı sonucu ve kalitesi ile mükemmel bir tekniktir. Ürün görselleri reklam ve pazarlama yanında satış için de nihai mükemmellik arz eder. I.M.L (kalıp içi baskı) tekniği ambalajlar derin dondurucu ve mikrodalgaya uygun yüksek ısı ve kırılganlıklar gibi müşteri gereksinimlerine uygundur. I.M.L (kalıp içi etiketleme) teknolojisi yüksek kalitedeki baskı uygulamalarında eşsiz olarak tasarlanabilmektedir. I.M.L (kalıp içi etiketleme) müşteri asgari beklentilerine uygun olarak 6-7 renge kadar beyaz veya şeffaf ambalaj ham maddelere baskı uygulanabilmektedir.
 
İletişim Adresimiz
Mersin-Tarsus Organize Sanayi Böl. 2. Cadde No: 22/A Akdeniz / Mersin
+90 324 676 44 25
info@cagriambalaj.com.tr
 
Kurumsal
Hakkımızda
Vizyon / Misyon
Kalite Politikamız
 
Ürün Grupları
Yuvarlak Ürünler
Dikdörtgen Ürünler
Kare Ürünler
 
Bize Ulaşın
İletişim Adresi
İletişim Formu
İnsan Kaynakları
2016 www.cagriambalaj.com.tr. All rights reserved. Tasarım :  
Facebook   Twitter   Youtube