TR EN
  FİRMA PROFİLİ
30 yılı aşkın süredir metal ambalaj sektöründe lider üreticilerden biri olan Serdar Ambalaj firmamızla birlikte büyüyerek, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde, 10.000 m² alan üzerinde temellerini attığımız Çağrı Ambalaj firmamız 2009 yılında plastik ambalaj sektöründe faaliyete başlamıştır. Bugünlere geldiğimizde; entegre üretim tesisimizde, modern makina parkımızla ve tecrübeli ekibimizle birlikte, ulusal ve uluslararası saygın müşterilerimize, plastik ambalaj sektöründe yeni bir uygulama olan “IML” (In-Mould Labelling) kalıp içi etiketleme tekniği ile hizmet veren ilk firmalardan biri olmayı başardık.

Müşteri odaklılığı, üst seviyede teknik ve üretim kapasitesi ile hızlı çözümler sunan iş ortaklığı anlayışı ile; gerektiğinde farklı vardiya sistemleri ile esnek iş süreçlerini de kullanarak, hijyenik ortamda sürekli üretim yapmaktayız.

Plastik ambalaj konusunda “sektörel tedarikçi” konumunda bulunan firmamızın sunduğu ürün gruplarından bazıları aşağıda belirtilmiştir: Gıda Grubu: Peynir, Yoğurt, Dondurma, Kaymak, Krema, Margarin, Tereyağ, Tahin, Bal, Reçel, Helva, Çikolata, Şekerleme, Salça, Turşu, Zeytin, Dondurulmuş Gıda, Muhtelif Süt Ürünleri.
Gıda Dışı: Boya, Tiner, Endüstriyel Yağ, Deterjan, Muhtelif Kimyasal Ürünler.
 
İletişim Adresimiz
Mersin-Tarsus Organize Sanayi Böl. 2. Cadde No: 22/A Akdeniz / Mersin
+90 324 676 44 25
info@cagriambalaj.com.tr
 
Kurumsal
Hakkımızda
Vizyon / Misyon
Kalite Politikamız
 
Ürün Grupları
Yuvarlak Ürünler
Dikdörtgen Ürünler
Kare Ürünler
 
Bize Ulaşın
İletişim Adresi
İletişim Formu
İnsan Kaynakları
2016 www.cagriambalaj.com.tr. All rights reserved. Tasarım :  
Facebook   Twitter   Youtube